Co všechno jsme připravili pro nejmenší hosty?

Na pokoj si můžete objednat postýlku pro batolata a nebo dětskou postel pro větší děti. Nočník nebo sedátko na mísu a stupínek vám po dohodě na pokoji připravíme. Třeba i nafukovací přebalovák.

dětská postel
přebalovací pult

Na dámském wc u vstupní haly najdete přebalovací pult, nočník a stupínek. Na pánském jsme pro větší kluky připravili stupínek.

V restauraci a jídelně můžete využít dětské židličky, podsedák a nebo plastové nádobí a příbory pro nejmenší. K dispozici je zde mikrovlnná trouba pro ohřev kojenecké stravy.

dětská  židlička a podsedák

Před hotelem je dětské hřiště, kde v létě děti mohou skotačit na prolézačce nebo trampolíně. Za Lesním Grilem najdou houpačky a taky králikárnu plnou roztomilých králíčků. Nedaleko je ohniště na opékání špekáčků.

Dětské hřiště
Nafukovací hrad
Dětské pískoviště

Také zde najdou pískoviště vybavené vším co je ke hře na písku potřeba. Třeba bagr, nakladač, lopatky, hrabičky, bábovky a tak. Když je slunečno nafoukneme pro děti skákací hrad.

Hry s dětmi

Pro nejmenší je v jídelně připraven dětský koutek. To když už děti nebude bavit se rochnit ve sněhu 😉 a vy si budete chtít vypít v klidu kávu.

dětský koutek v hotelové jídelně
plácek před hotelem

Okolo hotelu je plno místa pro dětské hry ve sněhu. Postavit sněhuláka je dílem okamžiku. Naproti hotelu je velice mírný svah, kde se naučí lyžovat i ti nejmenší.

Kousíček od hotelu je konečná vleku lyžařského areálu Ski family, kde si pokročilejší děti výborně zalyžují. Pro hotelové hosty máme připraveny zvýhodněné ceny jak na permanentky tak na půjčovnu lyží, lyžařskou školu a ski servis Ski Baron. Více informací obdržíte na recepci.

Sjezdovka Ski Family Dolní Dvůr

Přijeďte si odpočinout, relaxovat užít si volno s dětmi.

Rezervujte si svůj pobyt